| alyn6263 a întrebat:

Buna ziua. Am un colet livrat prin china post cu nr AS837767724CN, pe toate platformele apare ca a fost livrat in data de 28.03, insa eu nu am primit nimic. Unde as putea verifica ce se intampla? Pe site-ul furnizorului nu am primit niciun raspuns.
Multumesc!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Proabil, vei primi aviz postal, in zilele urmatare.

| Simpatic a răspuns:

A fost livrat adica a fost expediat? sau a fost livrat adica a ajuns in Romania?
eu am avut un colet din china care a stat la vama in Romania peste 30 de zilewinking
unele colete vin 'imediat', mai ales acolo unde chinezul are depozite in europa, iar la altele dureaza enorm pana sa vina, mai ales cu vamile

| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca de asta este vorba, nu?

https://parcelsapp.com/en/tracking/AS837767724CN

Verifica la oficul postal de langa casa ta, sau ce adresa ai dat pentru acel colet, la ce oficiu postal corespunde.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Te duci frumos la oficiul postal de care apartii si te interesezi acolo.

| Hyperion7 a răspuns:

Culmea,mie pe site-ul postei îmi apare așa "Codul introdus de dvs. este cel al unei trimiteri simple. Pentru trimiterile simple nu pot fi oferite informatii, intrucat acestea circula neinregistrate in sistemul electronic al operatorului postal din tara de destinatie."
Deci da