| razvanadriann a întrebat:

Buna ziua!
As dori sa situ de unde pot cumpara XBox 360 Modern Warfare 3 Edition, pentru ca amazon.com nu are acoperire in Romania, si as dori sa ma informati daca este vreun site, sau magazin in Romania de unde l-as putea cumpara?
Stiu ca este editie limitata dar vreau sa stiu daca este valabila sau nu si ce am intrebat mai sus.
Pretul nu conteaza, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te duci in carrefour, metro, selgros ca acolo sigur are acel pack. Daca nu cumperi ps3-ul fara nici-un joc si cod mw3 separat ca pretul ar fi tot cu joc in pack.

| razvanadriann explică (pentru mgtow):

Mersi mult!
Ai funda, bravo!

3 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Dc iti place porcaria de xbox. fara suparare

| RazvanVlad a răspuns (pentru dmrtr):

Auzi porcarie du-te ba si joacate pe wii