| Ivan_Gheorghe_ a întrebat:

Bună ziua chat și o duminica frumoasa, am o întrebare legată de livrare cu plata cu cardul, doar pentru cei care au plătit un produs cu cardul, atunci când vine curierul la mine, cere date de pe buletin sau cere să vadă buletinul pentru a confirma că sunt cel care a făcut plata?

2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Doar daca ti-l duce la o alta adresa decat cea scrisa pe colet. De exemplu tu esti l-a munca si cand te suna ii spui sa ti-l aduca acolo.

| neprihanitul a răspuns:

Nu cere nimic. Iti lasa coletul si atat.