| PurpleJuliette a întrebat:

Mai bine de o luna astept sa-mi vina o comanda de pe un site gasit pe Facebook. Mi-am comandat si eu o pereche de adidasi si nu au venit, iar nimeni nu-mi trimite niciun mail. Eu tot ce vreau e sa-mi primesc banii inapoi. Am platit cu cardul si acum imi vine sa mor. Voi ce ati face? Asta e site-ul: http://nksportsvip.com/index.php?main_page=index&cPath=2 10_439

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Am accesat sit-ul si nu prea imi pare de incredere.Eu de obicei nu comand pe siteuri cu plata in euro sau dolari si nu platesc cu cardul. Daca acestia au pe site un numar de telefon, suna la acestia sau cauta-le adresa de mail.Ori este posibil sa dureze atata deoarece aceste produse pot veni din America. Data viitoare incerca achizitionari de produse romanesti.Meriti"a doua sansa"