| efectivsuperb a întrebat:

Bună ziua TPU. Am găsit un site favi.ro, vreau să cumpăr un pătuț pentru verișorul meu mai mic dar e prima oară cand aud de site și nu știu cât de safe este. Am citit niște recenzii și 6 din ele au fost negative și au scris că unele piese au fost lipsă. Dacă ați comandat de acolo, ce părere aveți despre produs și cum vi s-a părut? Dacă aveti sugestii sau alte site-uri de la care ați comandat și aveți o părere bună vă rog să îmi lăsați niște sugestii

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Favi.ro nu este un magazin online este un motor de cautare.

| efectivsuperb explică (pentru suntserios):

Mulțumesc pentru explicație

| dullcat a răspuns:

Buna.Mai bine alege ale siteuri care sunt pe piata de mai multi ani si au zeci/sute de recenzii.

| sammie a răspuns:

Pana nu incerci tu nu o sa stii.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Eu mi.am comandat un cuier și niște tablouri, ce sa zic... au venit!

| NeluKräuter a răspuns:

Tu cum ai facut sa pui puncte puncte pe saitul asta? ca la mine nu merge...multumesc

| 54321Anamaria54321 a răspuns:

Buna
Favi este un motor de cautare, nu e site
Adica el iti gaseste obiectul pe care tu il cauti, apoi cand accesezi acel articol te duce pe site-ul de unde il poti achizitiona

Spor!

| efectivsuperb explică (pentru 54321Anamaria54321):

Mulțumesc pentru explicație. O seară frumoasă