| scorpionull a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns... se merita sa imi iau o pereche de adidasi de pe okazii.ro? adica sa nu fie teapa.

Si-a cumparat cineva incaltaminte de pe acest site?

Va multtumesc pentru atentie.

2 răspunsuri:
| mira13 a răspuns:

Folosesc acest site si am cumparat de pe el dar ca sa ma asigur ca lucrurile sunt bune eu mereu dau filtru pentru orasul meu ca sa ma intalnesc cu persoana respectiva, sa nu platesc prin coletarie dar dezavantajul e ca poate atunci cand imi caut, nu sunt multi din acelasi oras care au ce vreau eu.Pentru a cumpara din alte orase, intreb vanzatorul daca accepta sa desfac pachetul cand vine curierul si sa-l platesc daca imi place, altfel sa-i fac retur. sper sa te ajute "tehnica"mea de shopping de pe acel site de care eu sunt multumita de altfel

| annemarieG a răspuns:

Fii atent/a la calificativele persoanei de la care vrei sa cumperi.Citeste ce au scris clientii care deja au cumparat d ela acel vanzator.In general cine are 2-3 calificative negative si 50 pozitive sa zicem, e in regula.