| Clamidia a întrebat:

Bună ziua!
Vreau sa cumpăr acest model de blazer: https://www.buzzsneakers.ro/......zer-mid-77
Totuși nu înțeleg de ce pe acest site costă atât de puțin, pe când pe Sizeer sau alte site-uri costă mai mult.
350 lei pe buzz, iar 550 lei în magazinul Sizeer (acum am văzut ca sunt reduși la 450 cred, nu știu sigur)
Ce părere aveți?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Fiecare magazin isi stabileste propriile adaosuri in functie de x factori.Ar fi mai util daca ar exista recenzii, sa iti dai seama din alea daca merita sau nu.Totusi, nu vad nimic nici pe site nici pe pagina lor Facebook.