| Andya a întrebat:

Cam cat ar costa un microfon(adevarat nu de jucarielaughing)... dau funda cine sti si cine imi da si un site

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Http://www.esound.ro/index.php?cPath=0_67_75&filter_id=&sort=3a. uite aici o gama larga de microfoane pentru cantat:D

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Depinde cati bani ai.Intotdeauna la cumparaturi pleci de la disponibilitatea financiara. cu cat ai mai mult cu atat iti cumperi mai multe. Insa tine cont ca daca e mai scump nu inseamna si neaparat mai bun.