| antonim a întrebat:

Cam cati bani aveti voi cad mergeti la shopping?

Răspuns Câştigător
| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai depinde poti sa iti iei intre 400-800 ca sa-ti cumperi mai multe si haine si cosmetica, funda:X

11 răspunsuri:
| UPSsss a răspuns:

400-500de lei

| Windswept a răspuns:

La shopping.depinde de varsta.Eu mi-as lua 300 de lei, dar nici cu aia nu am ce face.Merg in mall-uri pentru distractie de obicei, cu suma de 200 lei.(Uneori si 50)

| SteauaNordului a răspuns:

Eu in jur de 200 asta pentru ca nu sufar de malluri
vanez reducerile la magazine mai mici si cat dau pe o poseta in mall dau pe o poseta si o bluza in alt magazin mai mic. Calitatea e aceiasi in schimb. Totul depinde nu cat de rezistent e produsul ci cat de mult ai grija de el. Asta cand vb de imbracaminte si accesorii. In general aleg magazinele de specialitate ca sunt mai ieftine. In magazinele mari( centrele comerciale) intra si costrul de transport, adaosul comercial si altele.
Sper ca te-am ajutat! Numai bine!

| AdelinaPaula a răspuns:

Cam 300 de lei.Incerc sa ma limitez blushing!

| SmileFreedom a răspuns:

Pai eu merg cu in jur de...2.000 sau 1. 000de lei...Depinde ce vreau sa cumpar si unde ma duc.

| mariaaaaa a răspuns:

Pai eu in jur de un milion...thinking depinde de ce vrei sa iti cumperi...

funda?batting eyelashes

| xoxo_9953 a răspuns:

laughing e criza

| davidwarner a răspuns:

Pai, daca e sa merg asa, doar de distractie(gen cumpar doar daca gasesc ceva, daca se nimereste) cam 100 lei, in rest merg la mall cam o data la 3 luni ci cheltui intr 600-900 ron.

| Addaa_8733 a răspuns:

Pai.depinde unde faci shopping! Daca te duci la magazine exclusiviste ia-ti multi bani la tine pentru a nu risca sa cazi in ridicol, dar daca te duci in plimbare in mall, ia-ti 100 lei si daca vezi ceva dragut care iti place nu ezita sa-l cumperi. Funda?

| gabirogabi a răspuns:

Eu de obicei merg la shopping intre bani astia (400lei-600lei) happy

| MsPopidus a răspuns:

Cam 50, dar daca nu ai poti merge si cu 25.