| Kiduuuu1445 a întrebat:

Hey utilizatori TPU :X! Cati ani aveti? Cum se poarta parintii vostri cu voi? Va lasa sa aveti iubit/iubita? Sunt de acord cu prietenii vostri? Va lasa sa mergeti sa va plimbati? Pana la ce ora aveti voie afara? Cat de stricti sunt cu voi? Cati bani primiti de la ei? Multumesc! :*

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu am nimic sa le reprosez alor mei nici in privinta orarului nici a banilor.Imi cunosc toti prietenii si au incredere in ei, la fel cum au si in prietenul meu. Oricum nu am abuzat niciodata de bunavointa lor

| Lora a răspuns:

Eu am 20 de ani si-am trecut de mult de aceste obstacole, acum sunt intr-o tara straina alaturi de iubitul meu la casuta noastra, deci nu ma lasa mama sau tata afara cu ora, sunt pe cont propriuwinking

| Emena a răspuns:

Hei.Am 15 ani.Se poarta bine. Da, ma lasa sa am iubit.desi tata nu e de acord, dar nu locuiesc cu el, deci nu stie.Mama este de acord cu prietenii mei. Da, ma lasa sa ma plimb.Am voie pana la 12 seara afara.Nu sunt prea stricti.Bani,de fiecare data cand am nevoie de bani, le cer

| Helvete a răspuns:

16 jumate. Pot sa zic ca 'nu se poarta' fiindca nu ii intereseaza prea mult, adica nu se baga in viata mea, dar se intereseaza, iar daca am vreo problema, pot sa vorbesc cu ei(dar rar se intampla asta). Nu trebuie sa 'ma lase'. Daca am, am. Nu cred ca ar avea ceva impotriva daca as avea. Oarecum sunt de acord, dar pe de alta parte ma enerveaza unele idei de-ale lor. Pot sa stau pana pe la 11 afara, dar nu prea stau. Nu sunt stricti deloc, poate 20% sa zic. Primesc alocatia si daca mai am nevoie de bani in plus(la fel, se intampla rar asta) imi dau.

| Ambassaderåd a răspuns:

Eu am 20, cu mine oki, sunt liberi si deschisi la orice subiect, inclusiv sex, laughing, mai ales mama, tata un pic timid tongue, ma lasa sa am o iubita, inca tata nu are rabdare, vrea sa ma vada insurat laughing la casa mea laughing, dar nu fac nimic tongue, prieteni am multi, prieteni buni am doar : mama, tata, fratele mic, mijlociu, si inca doi : Florin, Serrano, si Viktor. Ma lasa sa merg oriunde, nu chiar, dar oriunde unde ma pot gasiwinking, O ora pana tarziu. pff, nu prea petrec noptile pana pe la 11 sunt in casa, ca afara nu mai e cum era o data, psuti de 10, 11 ani, jucand hotii si vardistiihee hee. Stricti, hmm, nu sunt. Bani, pfff,,, muncesc de la 14 ani. stiu ce e munca cmapului, ce inseamna sa descarci zilnic la varsta de 15 ani 4 tone de napolitanewinking, saus a fii angajat doar ca ai un fizic masiv, si tu estimic de aniwinking. banii incearca sa tii obtii singur e mai okwinking. Te ajuta pe viitor sa pretuiesti fiecare moneda castigata cinstit, si te ajuta sa nu-i mai keltui pe prostiiwinking.

| anduta160 a răspuns:

Ohh.Am 17 ani, exista unele certuri intre mine si ei, schimburi de replici chestii de genul.Nu au cum sa imi interzica sa am iubit, ma lasa, il cunosc, ma lasa sa ma plimb.Ore...depinde eu ajung acasa cam in jur la 22:30 tatal este mai strict dar este bine asa, daca este vreo aniversare ceva importanta pot veni acasa si la ore mai tarzii.Bani.in limita posibilitatilor, dar de obicei nu au fost probleme in privinta banilor deoarece ii inteleg cand nu prea au, sunt constienta ca nu imi pot oferi mai mult decat au asa ca nu exagerex.Multumita?!

| Paul_2372 a răspuns:

Eu am 15 ani. Seara ma lasa sa stau cat vreau... doar daca in urmatoarea zi am treaba trebuie sa ma trezesc happy, cu fetele nu ma prea bag sunt timid dar de cand imi spun in gluma sa le duc o nora rolling on the floor nu sunt foarte stricti dar ma mai cearta mama cand nu sunt atent la ea laughing bani imi dau cati am nevoie doar sa le zic pe ce ii folosesc sau daca ies undeva seara pana in 50 lei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 17 ani.
2.Parintii se poarta bine.Am destula libertate incat sa fac ce vreau si destula protectie de la ei.Totul ponderat.
3. Da, normal.
4. Da.
5.Stau cat vreau.Au incredere in mine, deci ma lasa sa stau cat cred.
6.Nu sunt stricti.Sunt intelegatori.
7.Cat cerlaughing