| Eric19 a întrebat:

Cam in cat timp ajunge o comanda de pe eMAG? sunt niste papuci daca conteaza

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intre 1 și 7 zile - depinde de locația ta și de data comenzii

| Sara1248 a răspuns:

Depinde si daca sunt vanduti de un partener. In general ajunge destul de repede o comanda, la mine au fost maxim 2 zile, iar ieri la ora 12 am comandat o carte de pe eMAG, dar vanduta de Libris, si mi-a ajuns azi la ora 10, desi locuiesc destul de departe de unde isi au ei depozitul.

| RR2x a răspuns:

Depinde cand ai plasat-o. Daca ai plasat-o luni sau marti va ajunge in maxim o zi sau doua, altfel s-ar putea sa dureze mai mult.