| iulain13 a întrebat:

astazi pe la 16.00 am dat comanda de pe eMAG cu o tableta, cand imi v-a ajunge acasa? voua in cat timp v-a ajuns o comanda?

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Iti ajunge maine pe la ora 12 daca iti trimite coletul prin FanCourier

| iulain13 explică (pentru hp8510p):

Sa stii ca e prin fan courier si m-au sunat astazi la 12 si au sis ca ajung ori diseara tarziu, ori maine la amiaza sad

| MisterSTAG a răspuns:

Depinde! Daca este prin curierat, a doua zi ar trebui sa ajunga.In general intre 1/2/3 zile lucratoarewinking

| Andrei_Lucian_1996 a răspuns:

2 zile

| Ro_NTgaming_1992 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iRpxaXczB9I care vreau funda sa dea like