| ralucutza10 a întrebat:

Cam la cat se gaseste un iphone 4 nou nout in cutie? dau funda

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl50 a răspuns:

Gasesti la pretul de 14 milioane, 16 milioane, 17 milioane NOI in cutie. Ca si eu vreau sa-mi cumpar :*

http://www.okazii.ro/catalog/60528721/iphone-4g-8-gb-sigilate-.html#galerie

5 răspunsuri:
| NOinformation a răspuns:

Pai sunt cam scumpe cele ieftine si "noi" fi sigura ca sunt replica. si telefoanele replici sunt de Cacatwinking unu bun. 20-30 mil :* sau chiar mai mult :d

| CosminRR a răspuns:

Google search!laughing

| ralucutza10 explică:

Adica la ce pret

| ralucutza10 explică:

Ma refeream la pret

| RaluRaluca a răspuns:

Un Iphone 4, la Orange este 16 mil. la un abonament de 30 euro pe luna si la liber este vreo 30 de mil.