| J0B0MAT a întrebat:

Cand e Black Friday? Unii zic pe 20, altii pe 27.
Si tine si in weekend, nu?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Black Friday 2015 va avea loc în România în ziua de 20 Noiembrie 2015 (şi weekendul ce urmează acestei Vineri), însă unele magazine vor alege să ofere reduceri şi în perioada 27-29 Noiembrie, iar altele vor oferi diverse promoţii în intervalul 20-29.
http://blackfridayromania.net/magazine-black-friday-romania-34/

| J0B0MAT explică (pentru gemeni6226):

Am inteles acum.Multumesc!

| gemeni6226 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cu placere si sa ai parte de ceea ce iti doresti.

7 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

În mod normal, Black Friday 2015 România ar trebui să aibă loc pe data de 27 Noiembrie 2015, ‘sărbătoarea reducerilor şi ofertelor’ din România fiind legată de evenimentul din afară.
Insa au fost unii care au furat startul precum eMAG, altex, flanco, evomag, cel, care au dat startul cu o saptamana inainte si anume pe 20 noiembrie.

Succes,

| J0B0MAT explică (pentru YoBuDy):

Multumesc de raspuns.

| YoBuDy a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cu placere!

| Rager a răspuns:

Salut,
Aici poți gasi toate informațiile despre campania de reduceri din acest an : http://goo.gl/MYMuwb