| SalutFrate112 a întrebat:

Cand sunt reducerile de iarna? Dupa anul nou sau de craciun?

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Reducerile sunt atunci când vrea fiecare. Nu există o dată sau un interval fix care să fie respectate de toate magazinele.

La haine de exemplu, reducerile sunt de regulă cu câteva săptămâni înainte de schimbarea sezonului, când vor să scape de stocurile din sezonul care se încheie.

Dar atenție, nu toate reducerile anunțate sunt reduceri reale.

| alina2k18 a răspuns:

Din 15 ianuarie pana la sfarsitul lui februarie depinde de magazin si de stoc.
Se lichideaza colectia de toamna-iarna ca sa intre primavara-vara.

| ReddY25 a răspuns:

Mi se pare ca dupa sarbatori

| timidu89 a răspuns:

În ianuarie de țin bine minte

| Vehuiah07 a răspuns:

Salut! În Noiembrie sunt reducerile.

| SarmauaOparita a răspuns:

Iarna

| pinyteaa a răspuns:

Pe https://www.jessprint.ro/ -Cadouri personalizate reducerile incep dupa 25 decembrie.
O zi excelenta!