| KristinnaKr a întrebat:

Care a fost cel m-ai frumos cadou primit pana acum si de la cine:X?

Răspuns Câştigător
| Bianca_2407 a răspuns:

Am primit multe cadouri de la multa lume si imi plac toate nu pot zice ca am unul preferat, toate sunt frumoase in felul lor, dar pana la urma gestul conteaza

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel mai frumos cadou l-am primit cand am implinit o frumoasa varsta, un ceas de mana automatic cu geam de cristal marca Ricard Genove.

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

De la mama o encicopedie destul de scumpahee hee
Imi si luasem gandul de la ea cand am vazut-o dimineata pe biroubig grin
Cu siguranta a fost cel mai frumos cadou pana acumwinking

| JeSa a răspuns:

Au fost mai multe cadouri de apreciat, toate de la fostul iubit; dar care mi-a rămas "întipărit" în minte a fost/este, "excursia" de la Italia -Verona, unde am văzut celebrul "balcon, din drama romantică - Romeo&Julieta, (scrisă-) de William Shakespeare" (şi nutongue numai, au tot continuat vizitele!).happy

| Clauditza a răspuns:

Un Ipod super. De Craciun de la parinti.

| octavianpas a răspuns:

De la baietii mei am primit cele mai frumoase cadouri.

| 334499 a răspuns:

Un n95 de la fratimiu

| Laura_5858 a răspuns:

N-as raspunde cu un cliseu gen 'dragostea parintilor mei fata de mine'. Asta e ceva logic. Cadoul care m-a facut cel mai mult fericita este un aparat foto de aprox. 10 milioane primit de Craciun, pentru ca parintii mei stiau cat imi place sa fac poze, si chiar le pasa.

| franck2222 a răspuns:

Cel mai frumos cadou l-am primit acum de curand si este de la o matusa.
era un i pod doc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la parintii mei un telefon blackberry:X pe care il ador si l-as butona si noaptea haha big grin...ma rog dar apreciez si multe alte lucruri marunte.

Răspuns utilizator avertizat
| diva1223 a răspuns:

Am primit de majorat o masina superba de la iubitul meu big grin