| AndreyutzPisicutz a întrebat:

Care culoare se poarta anul 2011?

Răspuns Câştigător
| Levya a răspuns:

Buna...am observat ca te intereseaza moda asa ca am sa-ti spun ca se poarta (rosu,galben,portocaliu,roz,mov,visiniu,alb, albastru, verde...etc) si ce nu se poarta (negru,gri, maro) anul acesta culorile triste iti dau o dispozitie proasta, nu se asorteaza cu culorile naturii si face ca oamenii sa creada ca esti suparata.
Sper sa iti fie de folos! Noroc cu moda... big grin

8 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Mov, violet
winking

| anutzica001 a răspuns:

Portocaliu, galben

| unCalutz a răspuns:

Movul se poarta in 2011happy

| Linda100 a răspuns:

Hmm. Nu cred ca anul acesta se poarta culorile prea saritoare, doar daca vrei sa le combini cu ceva galben, albastru(culoarea cerului, bej. Mai de graba bejul. Poti asorta niste blugi bej la un tricou roz deschis sau blugii albastru tipator (sunt foarte cool) la un tricou gri sau galben ca graul. Din cate stiu eu despre design: D mai mult culorile fine sunt in ton, dar merg si in concordanta cu ceva esti din comun. Bafta.

| Linda100 a răspuns:

Hmm. pai din cate stiu eu, anul acesta se poarta culorile fine (bej, roz deschis albastru) dar merg de minune la culorile tari. De exemplu la o pereche blugi bej merge un tricou mov sau roz. La blugii albastru tipator (sunt foarte cool) merge un tricou gri sau unul galben ca graul. In concluzie trebuie sa combini culori iesite din comun (tiparoare, stralucitor) cu ceva mat.

| Brianariri a răspuns:

Spre deosebire de 2010 cand se purta negrul, anul asta se poarta culorile vi(rosu, portocaliu.etc.)

| Puffiii a răspuns:

Alb si negru, mov/violet. big grin

| mihaela_4554 a răspuns:

Anul asta se poarta bej sau roz pal...sau albastru deschisbig grin... Funda?