| TeOdOrA_1170 a întrebat:

Ce culoare se poarta in 2011?

4 răspunsuri:
| DeepInDarkness a răspuns:

Buna sa stii ca unii zic ca se poarta turcoaz dar eu zic ca toate culorile se poarta si sunt la moda(ex:top mov, blugi, hanorac verge, pantofi negrii si geanta galbena)poate ti se pare ciudat dar arata fb si eu anul asta ma imbrac f. colorat.
fundita? nimic?

| Atotstiutorul a răspuns:

Am vorbit cu casele de moda de peste hotare dar si cele din tara si designerii mi-au spus ca se poarta maro-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb, bej, bleu, roz palwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu se poarta numai albastrul sau turcoaz nu stiu sigur care e din cele 2!