| Mefisto23 a întrebat:

Care e cel mai bun magazin online de electronice si electrocasnice?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Cea mai mare încredere în online-ul românesc o inspiră eMAG. Oferă livrare gratuită in 24 de ore şi cele mai mici preţuri.

| kiske a răspuns:

Http://www.evomag.ro/
Mai mult pentru pc e. poate gasesti ce cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io m-am inteles bine cu emagul, sunt prompti in livrari si au mai tot timpul promotii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.domo.ro pentru. electronice si electrocasnice. www.intend.ro pentru. IT. despre emag(ar) ce sa zic daca am facut comanda pe 8 oct. si nici azi n-a ajuns. f. prompti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.altex.ro

| Sprinten a răspuns:

Pentru promotii si preturi cu adevarat mici la o gama variata de produse iti recomand http://www.velix.ro

| sk8tarantula a răspuns:

Pai, parerea mea este dc-shop.

| Stock_Pe_1981 a răspuns:

Poti vota aici care este cel mai bun magazin online din Romania

http://www.zakiro.info/2012/08/sondaj-de-opinie-cel-mai-bun-magazin.html