| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai bun site pentru cumparat hardware PC? Preturi mici, oferte faine, varietate mare, etc.

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Poti sa intri pe price.ro . Desi ei nu vad nimic, au link-uri catre multe alte magazine care au produsul pe care-l cauti. Asa poti sa vezi ce magazin are cel mai mic pret winking
Numai bine, Shin/

Shin
| Shin a răspuns:

Poti sa intri pe price.ro. Desi ei nu vad nimic, au link-uri catre multe alte magazine care au produsul pe care-l cauti. Asa poti sa vezi ce magazin are cel mai mic pretwinking
Numai bine, Shin/

| Parintele a răspuns:

Www.cel.ro cu ei colaborez eu si sunt multumit.

| danutzzz1992 a răspuns:

Au magazine baieti in toata tara, de cate ori am fost la ei am fost multumit! Intra aici si convingete www.dc-shop.ro!