| Gentiana a întrebat:

Care este cea mai noua melodie a lui Miley Cyrus din 2010(sau din aceasta luna)?

Răspuns Câştigător
| gabriela007 a răspuns:

When I look at youwinking, locul 1 in revista bravo ( cea mai recenta)

13 răspunsuri:
| gabriela007 a răspuns:

Are o noua melodie acum.can't be tamed happy

| Mike66Danger a răspuns:

Miley Cyrus - When i look at you

Pe youtube: http://www.youtube.com/watch?v=8wxOVn99FTE&feature=fvst

Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat cea mai noua este can't be tamed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este cea mai noua melodie a lui Miley Cyrus din 2010(sau din aceasta luna)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can't be tamed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley sunt mare fana si te iubesc cu drag...
sunt fana hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna miley sunt cea maimare fana a ta din dabuleni si te iubesc foarte mult cu drag...
esti frumoasa si esti o actrita atre fan hannah montana i love you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti fraieri cei care credeti ca miley este draguta eu nu cred in prefacuta cu acte in regula care pe deasupra e dependenta de bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tu boule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus-who owns my heart

| andreeamitoi a răspuns:

"When I look at you"- dar mie mi se pare cam naspa...:D

Uite linkul aici:http://www.youtube.com/watch?v=8wxOVn99FTE&feature=fvst

Sper c-am ajutat

Pa!

| indiana804 a răspuns:

See you agan