| imihaistoian a întrebat:

Care este cea mai tare firma de biciclete?

5 răspunsuri:
| freebiker a răspuns:

1. de FIRMA mountain bike sau bmx nu am auzit niciodata
2. depinde bicicletele cu ce piese sunt construite. De exemplu firma TREK face doar cadre si sunt echipate cu piese Shimano sau S-ram (ma refer la kit-ul principal, angrenaj, schimbatoare, lant, pinioane, etc.) Si aproape la fel e cu toate celelalte firme

| juky12 a răspuns:

Cred ca CUBE. ei au biciclete de toate tipurile.pana si downhill...

| CaMeLeOnn a răspuns:

TREK BICYCLES (Road, Triathlon, Mountain Hardtail, Mountain Full-Suspension, Urban, Bike Path, Cruiser, Women's, Kids, (Hybrids)

| Maximan a răspuns:

Mountain Bike.Are cea mai buna frana si cauciucuri rezistente

| Anonymussy a răspuns:

Bmx si Mountainbike