| FrAnCeLiNa27 a întrebat:

Care este cea mai tare firma de haine din bucuresti

4 răspunsuri:
| MARRRRRYYA a răspuns:

Tomy Hilfigar,Gant,Zara,Bershka,Armani,Gucci,H&M, Versace, Lacoste,. Spert ca te-am ajutat

| Tsiitsix3 a răspuns:

Pooi. este una noua aparuta.H/M Hash En Em (asa se citeste)
love struck e nou aparuta sunt su[perbe hainele si sunt de firmma happy cea mai tare firma din Romania( e in mall plazzza afi palace.ma rog In toate.)Fundha plzz:X ca am raspuns:X

| annaloveanna a răspuns:

Pai firme tari sunt:Zara,Benetton, Gucci, Sisley dar ce mai tare este Guess.Are niste haine superbe!
Sper ca ti-am fost de folos!

| yoLuKa99 a răspuns:

Pai sunt multe firme de haine tari... Zara,Lacoste, Gucci, Hugo Boss(in orice caz sunt multe tari)dar cel mai tare eu zic ca este Lacoste