| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun parfum de la metropolitans?

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Citrus Bene Fresh

| EUSIATIT a răspuns:

Mai sincer nu prea sunt ok. Nu si mentin mirosul deloc. cam, slabute. de fapt si pretu spune

| Andreea_2261 a răspuns:

Eu folosesc de ceva vreme produsele celor de la Metropolitan si sunt multumita. Incearca sa-ti alegi un parfum care are o concentratie mai mare de esenta de parfum, unele din ele persista pana la 6 ore.Lasa-mi un mesaj daca vrei sa afli mai multe despre produsele de la Metropolitan. pusi!

| caramica a răspuns:

Daca te intereseaza metropolitans intra pe http://shop.metropolitans.ro/......a/DIV0K0Sp
acolo vezi mai multe detalii si daca te inscrii pe codu meu primesti cadou de la mine o apa de parfum