| nicoleta_1811 a întrebat:

Ce parere aveti despre Metropolitans(produse cosmetice)?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Ca orice alte produse sunt si bune si mai putin bune...am mai scris intr-un raspuns de al meu pareri referitoare la anumite produse testate de mine...

| monyk a răspuns:

Buna, am o parerea destul de bunahappy, o prietena a folosit si a zis ca sunt bune produsele, trebuie sa incerc si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt ok.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt reprezentanta la metropolitan .produsele sunt bune, naturale... daca vrea cineva mai multe detalii sau sa se faca reprezentant intrati pe metropolitan_info1 ...intrati din curiozitate poate o sa va placawinking...va astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mi se par bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit cateva produse si mi s-au parut destul de bune, iar pretul este foarte accesibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt reprezentant si imi place foarte mult si pretul este foarte accesibil si produsele de buna calitate care vreti astfel de produse dati add la id-ul alex_4you2006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt foarte bune produsele Metropolitans si pretul este unul foarte bun pe pret de criza. Iar ceea ce pot sa spun despre firma e ca este o firma foarte serioasa in ceea ce priveste plata bonusurilor. Eu am luat pana acum peste 2000 lei si nu pot spune ca am mincit foarte mult (1-2 ore pe zi ). Pentru detalii, va astept la id cosmeticele_tale

| littlebluebutterfly a răspuns:

Sunt bune. Le-am incercat si au un raport calitate-pret excelent! Nu ma asteptam sa fie asa de bune. Si parfumurile miros grozav!

| Andreea_2261 a răspuns:

Sunt bune ca si calitate, eu le folosesc de ceva vreme, au preturi accesibile si au diversitate. Daca vrei mai multe detalii despre produsele Metropolitan lasa-mi un mesaj. pusi!

| laly_7166 a răspuns:

Nu de mult am aflat si eu de aceste produse si cand am vazut preturile am ramas mascatongue... mi-am comandat mai multe produse si sunt foarte multumita de ele.nu ma asteptam sa fie asa bunehappy