| aigheraiho a întrebat:

Care este cel mai bun si convenabil site de imbracaminte online?

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Http://www.fashiondress.ro/ro/59-nouti
...e interesant, şi modern.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Eu zic ca h&m este si magazin online si adevarat.pe site este un manechin femeie/barbat pui haine pe el de care vrei si iti arata cat costa. dar hainele de acolo sunt de calitate dar si scumpe.happy

| DDoctorita a răspuns:

Incearca:
www.zara.com
www.h&m.com
www.pool&bear.com

Sunt magazine cu haine OK! =)

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| AlinaInk a răspuns:

Eu cumpar de pe http://i-fashion.ro/

| jolijoli a răspuns:

Www.miniprix.ro haine ieftine de firma (unele)

| crissstina90 a răspuns:

Incearca www.BagStore.ro au multe lucruri tari si la preturi mici. Am luat si eu cate ceva de la ei si chiar sunt seriosi.

| crissstina90 a răspuns:

Incearca www.BagStore.ro eu am luat de la ei si am fost multumita.

| Emilia795 a răspuns:

Http://www.asos.com/? hrd=1 + livrare gratuita in Romania in 9 zile