| Dragos97 a întrebat:

Care este cel mai de incredere si eficient site de aghizitionat telefoane mobile (Sony xperia z1)! funda

Răspuns Câştigător
| Krux a răspuns:

Buna, Dragos. In opinia mea, cel mai bun site cu seriozitate maxima si transport extrem de rapid, recomand intru totul emag.ro. Seriozitate, viteza, preturi si oferte avantajoase. Iti urez o saptamana buna si bafta in rezolvarea problemei.

5 răspunsuri:
| Krux a răspuns:

Acesta este pretul telefonului. Daca vrei mai ieftin poti cauta pe cel.ro, domo sau altex, dar nu iti garantez.

| Dragos97 explică (pentru Krux):

De ce zici?

| Krux a răspuns:

Nu stiu, ziceam si eu.

| Dragos97 explică (pentru Krux):

Alte site-uri de incredere mai stii?

| Dragos97 explică:

Observ ca ce vreau eu sa achizitionez de pe eMAG e prea scump ....Alte site-uri!