| Razvan22 a întrebat:

Care este codul de participare din pachetele promotionale kubeti? funda!

6 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Codul il gasesti in interior.Este un cod unic, nu ai cum sa il gasesti pe aicihappyO zi buna!

| cosminpanait6 a răspuns:

Nu e! omul asta adica Razvan are dreptate! nu exista cod! daca va dati asa mari ziceti-ne un cod! am luat 30 de pungi de kubeti si nu am avut cod!

| Akeron a răspuns:

Nu exista nici un cod de participare... iar codurile promotionale se introduc aici http://ro.kubeti.com/

| Razvan22 explică:

Si care sunt codurile promotionale?

| Razvan22 explică:

Care este codu unic din interior?

| DidiLovesYou a răspuns (pentru Razvan22):

Daca vrei codul trebuie sa cumperi Kubeti...ca nu cred ca iti va spune nimeni vreun codhappy