| Stefaan a întrebat:

Care imi puteti da un site cu incaltaminte barbati livrare in tara de incredere? Cel mai bun

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| incaltamintedefirma a răspuns:

Vand adidasi originali nike puma adidas paul smith, peste 30 modele de adidasi, predare personala in bucuresti iar in celelalte localitati din tara prin fancurier cu plata la primirea coletului,
ATENTIE pretul difera de la produs la produs, detalii pe messenger: dobinda_ ciprian sau la nr de tel: telefon0746930632.
Site: http://www.flickr.com/photos/kypry_dob/