| anonim_4396 a întrebat:

Care-s cele mai bune centrale termice din 2008?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

nu stiam ca s-a mutat Romstal-ul aici...de ce nu intrebi la ei?

10 răspunsuri:
| jahjah a răspuns:

Ai aici discutii si parerile a zeci de oameni despre centrale (calitate/fiabilitate/preturi/defectiuni): http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=14513 Eu zic ca merita sa citesti si sa-ti faci o parere despre toate firmele, ca sa poti alege ce e mai bun pentru tine!;)

| LuS[z] a răspuns:

Cele ecologice!

| sorinalaura a răspuns:

Buderus si ar mai fi si lamborghini

cristian
| cristian a răspuns:

Eu am Ferroli si sunt foarte multumit de ea.In urma izolarii peretilor exteriori consumul la gaz s-a subtiat mult.

| mellanyamish a răspuns:

Eu am auzit de buderus, lamborghini si Ferroli Domina F30E, adica mai exact, microcentrala de apartament / vila, putere utila 30 kW, putere in arzator maxima 33 kW (diferenta e de la randament, aprox 92% la putere maxima).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lamborghini e acelasi lucru cu Ferroli(Lamborghini face parte din Grup Ferroli) sau Joannes.Asa ca...

| tiulia a răspuns:

Cele mai bune centrale sunt cele germane. Recomand Viessmann. Mai multe poti sa vezi aici: http://www.calorserv.ro/produse/Centrale-Termice/Viessmann

| tiulia a răspuns:

Ele mai bune centrale sunt cele germane. Recomand Viessmann. Mai multe poti sa vezi aici: http://www.calorserv.ro/produse/Centrale-Termice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstal ofera echipamente de incalzire, instalatii sanitare si aparate aer conditionat la preturi accesibile

| AlxMihai a răspuns:

Salut cele mai bune centrale sunt cele pe peleti la momentul actual poti incerca sa cumperi de pe site-ul www.qmag.ro/centrale-termice-cu-peleti