| GogosikaInfuriata a întrebat:

Care stie cat e detergentul Ariel la sarbi? Sau alti detergenti daca stiti happy Ast raspuns urgent va rog mult...

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Este cu mult mai ieftin. In Serbia la comanda mai mare de 100 tone pe luna pretul detergentului este de 0, 5 euro/kg. Nu stiu pretul pentru retail dar chiar si de 3 ori mai mare ar ajunge la nivelul romanesc normal. Daca nu stiai principalul concurent P&G Romania este P&G Serbia, incredibil nu? happy Sau ca diferenta intre Ariel, Tide si Bonux e inexistenta, singura diferenta fiind pretul si mirosul. La noi sacul de 6Kg Ariel e de 77 lei. Gata cu dezvaluirile.

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

Un sac de 7kg e 8 €