| consu31 a întrebat:

Ce stiti de o anume firma din Germania spargelhoff wempe ar trebui sas plec pe 2 iulie si nu prea sunt increzator daca stie cineva astept raspuns urgent, mersi

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca ai oportunitatea sa pleci e super bine.Crede-ma in Romania nu mai faci nimic in ziua de azi.
Asa ca pleaca nu mai conteza daca e asa seriosa.
Bafta!

| HöchsmannAlecs1998 a răspuns:

N-am auzit de aceasta firma, cauta pe google laughing

| cornescub a răspuns:

Si eu trebuie sa plec tot pe 2 iulie 0732259660 sa vorbim sau cornescu_b

| consu31 explică (pentru cornescub):

Unde in Germania trebuie sa te duci, ai putut lua legatura cu cei la care te duci