| ciprian1993 a întrebat:

Care stiti vreun site de unde pot cumpara haine originale nike, puma etc? Astept raspunsurile voastre

5 răspunsuri:
| FROGS a răspuns:

Salut! La noi gasesti colectia Nike 6. 0. Este pentru prima oara prezentata intr-un magazin din Romania. www.frogs.ro
O zi buna!

| wannabe a răspuns:

Www.adidas.com
www.nike.com
www.puma.com

www.okazii.ro
www.originals.ro

cel mai recomandat este sa mergi la un mall si sa-ti cumperi[daca nu ai unul in orasul tau du-te intr-un judet sigur vei gasi], doar tragi cu ochiul si daca iti place ceva probezi, si daca ai banii necesari cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tzoalego.ro

| RikarDo a răspuns:

Http://www.originals.ro/
Sper ca iti e de folos.

| pussicat a răspuns:

Ai putea sa mergi in hervis sau inter sport si acolo gasesti haine originale!