| lungu_1208 a întrebat:

Spuneti-mi si mie tari europene in care se fabrica atv-uri, scutere, motociclete, tiru-ri, mingi de fotbal originale gen puma, nike, jocuri cu fotbal si televizoare. Stiu ca sunt cam multe lucruri dar cred ca exista si tari unde se fabrica toate aceste lucruri. Si va rog fara comentarii obscene cui nu-i convine intrebarea sa nu raspunda la ea. Astept raspunsurile voastre. Dau funda mare + vot.

1 răspuns:
| 0vidius a răspuns:

Germainia e sigur apoi s-ar putea sa mai fie si Italia si Franta