| LaviniuA a întrebat:

Care sunt ceiuțurile voastre preferate? (nu de slabit)
Dati-mi cateva firme si arome happy Mersi

aa si de ce canta pasarelele la ora 4 dimineata?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Acum am văzut cealaltă postare a ta! Dacă ai probleme cu somnul poți să-ți faci ceai de mac - dar trebuie să fii foarte atentă pentru că macul este un opioid. Păsărelele cântă pentru că asta este chemarea naturii. Nu ai ce să le faci.

Revenind la ceaiuri. Ceva mai bun - nu pentru pensionari, dar preluat de la un pensionar: ceai de mentă, ușor îndulcit la care se adaugă un pic de rom. Romul să fie adevărat - nu nenorocire de tipul "ultimul drum" - se adaugă pentru aromă. Caută rețeta pe internet.

Pentru "de dimineața" îți recomand să-ți faci o "Marghilomană" - cafea boabe, măcinată pe loc, fiartă în coniac veritabil - rețeta tot pe internet o găsești.

Să fii iubită și să ai o duminică frumoasă.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Actual beau ceai de Matcha, nu este el cel mai gustos dar are beneficiile sale, este antioxidant

| gabicoo a răspuns:

Păi cântă din cauza ceiuțurilor. Dacă le mai aud și alții stai liniștită - dacă le auzi numai tu ar trebui să-ți faci griji și să treci pe sucuri.winking

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Revenind la ceai: clasicul ceai de tei.

| LaviniuA explică (pentru gabicoo):

Ala e ceai de pensionari. Vreau ceva mai bun.

| ReddY25 a răspuns:

Cel cu gust de bere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu am un ceai preferat.
2. Pentru că a venit primăvara.