| raducristian1 a întrebat:

Care sunt cele mai bune firme de incaltaminte? Ma tot gandesc si adidasi/tenisi sa-mi iau sa ma tina cat de mult ( fara sa se rupa sau sa se dezlipeasca talpa ), nu conteaza pretul. Multumesc

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea nike este nr1 air max, scumpi dar merita, am avut adidas dar nu se compara cu nike

Răspuns utilizator avertizat
| BeSmart17 a răspuns:

Pai sunt destul de multe faine! Nike, adidas, vans, converse.

| Nathalie18 a răspuns:

Nike air max, nike roshe run, new balance, adidas, puma

| EmYyYEmilian a răspuns:

Daca vrei tenesi iti recomand tenesi converse, am o pereche si dupa un an jumate nu am avut o probleme cu ei, si daca zici ca nu conteaza pretuuu smug iti recomand adidas Ultra Boost 3.0 sau NMD R1

| aandreiroberrrto11 a răspuns:

Eu am o pereche de yeezy boost de la adidas, o pereche de adidas boost super nova, și o pereche de Nike Air Max tavas.

5 stele e maximul

Yeezy confortabili★★★★★
Frumoși★★★★★
Rezistenți★★★★

Adidas boost super nova
Confortabili★★★★
Frumoși★★★★★
Rezistenți★★★★

Air Max tavas
Confortabili★★★★
Frumoși★★★
Rezistenți★★★

Yeezy nu îi port așa de des pentrucă calcă toți idioți pe ei. Adidas boost super nova cel mai des și după Nike. Nici o pereche nu arata afectată. Înafara de nike-uri care au talpa tocită de la pedalele bmx-ului.

Sper că te-am ajutat ✌