| didd a întrebat:

Care sunt cele mai cautate firme de haine?[gen zarra, h&m etc]

Răspuns Câştigător
| Lussii a răspuns:

Te imbraci cu cele mai 'cautate' haine chiar daca nu iti plac sau nu iti vin bine?
Depinde de la persoana la persoana,preferatele mele sunt Zara,H&M, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Pimkie.

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cele mai "cautate" cele mai "bune" cele mai "comode" cele mai "frumoase" sunt acelea care le porti si te simti comod in ele si bineinteles care-ti plac.Succes!

| Kasia a răspuns:

Stradivarius,pullandbear,forever21,newlook,

| Arianacraciun a răspuns:

Poi Reebook, Salomon (se gasesc si in viena) Esmara, Next star, Crash one si multe alte