| Annddrreei a întrebat:

Care sunt cele mai cumparate suplimente pentru disfuncție erectila?
Trebuie să fac un top pentru un proiect.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum s ar zice, vrei sa iti cumperi si nu stii ce

| Bizon95 a răspuns:

1. nu e voie cu teme pe TPU
2. daca de fapt vrei sa fortezi un sfat medical, TOT ***NU*** AI NIMERIT BINE, in general pastilele de genul asta se dau daca ai un sistem circulator si respirator aproape perfect, altfel pot sa cauzeze infarct sau chiar atac cerebral!

si cu toate ca una dintre pastile e celebra in toata lumea, tot nu o sa iti spun care e... du-te la doctor, pune-te in genunchi, apuca-l de cureaua de la pantaloni si... urla cat poti ca nu iti poti satisface nevasta, ala o sa iti faca toate testele posibile (ca sa fie acoperit) si apoi o sa iti dea cele mai tari pastile posibile pe care le poti suporta, CU RETETA!

| gabicoo a răspuns:

Parcă Năstase zicea că "Aerul rece și cu tenisul întărește p...nisul". Deci vara faci tenis iar iarna o scoți pe geam!
laughing

| Guru007 a răspuns:

Recent, Erexol a fost foarte popular (aici este o revizuire completă https://clinicavimed.ro/blog/erexol-prospect-si-pret/)