| andreiuka_2393 a întrebat:

Care sunt codurile de la rezista hannah montana :*?

5 răspunsuri:
| daniela.m a răspuns:

Cele 5 coduri sunt:1 miley 2 lilly 3 jackson 4 cocoaloco 5 rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cadourile de la revista hannah montana nu merita nici un ban...surioara mea le cumpara pe toate si abia tin 3 zie...eu te sfatuiesc sa nu le iei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola e niblets dar coduril nu le stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul numarul 1 miley 2 lilly 3 jackson si atatea stiu

| alexandra35 a răspuns:

Buna ...sunt multe in nr 1 strasuri super in forma de stea o pagina grozava pentru jurnalul secret, jurnalul secret, in nr 2 tuburi cu scilpici o diploma pentru cea mai buna prietena si o pagina noua pentru jurnalul secret, in nr 3 un pix dragut hanna montana un imprimeu hannah montana un indicator al bunei dispozitii si o pagina noua in jurnalul secret nr 4 nu mi l-am cumparat inca

sper sa te ajute bye