| pissygrl a întrebat:

Care telefoane cu touch screen sunt mai bune? sa nu fie scumpe

9 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

LG 990 daca il iei la abonament cosmote nu e scump cam 250 ron cu 2 luni abonament in avans [abonament de 10 eur lunar ] si a luat baiatul meu si sp ca e super

| Elena1234456 a răspuns:

Mie imi place mult Samsung Corby.Si cele de la LG sunt bune, acum depinde ce gusturi ai.

Răspuns utilizator avertizat
| hamsterx a răspuns:

Lg cookie http://blog.phoneslimited.co.uk/files/2009/02/kp500-pink-front-stylus.jpg
mai ales daca iti place rozul:>
eu p asta il am si sincer imi place foarte mult.
ti`l recomand! si nu e nc scump;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea un tel de fata... care sa faca poze bune si sa pot sa asc muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsunf f480, samsung star(daca vr ceva mai de fete-mai micut)

sau lg cookie, lg ku990(sunt destul de maricele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N900 mistocarilor e cel mai mistooooo dar vreau ceva mai ieftin si tot la fel de bun caut caut pe internet dar nu gasesc imi puteti recomanda ceva! hai bine ma duc sa dau apa la vaca papapapa!
!

| Nuuu a răspuns:

LG kp501

| andreea93_9801 a răspuns:

Buna happy
eu am lg ku990i mie imi pare destul de bun.am dat cam 7 mil pe el nu e scumpwinking