| YLLL a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane cu touch screen?:d

48 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Si eu, la fel ca si @Denysuk iti recomand Nokia 5800, am acest telefon si merge perfect.
http://dayakinjr.files.wordpress.com/2009/02/12328nokia-5800-xpress-091.jpg

| costymaximus a răspuns:

Htc-urile.

| Tourniquet a răspuns:

Eu o sa-mi iau LG cu Touch Screen :X

Abia astept... sa il iau :X na.na.na imi iau in april \:d/

| DarQueen a răspuns:

Pai eu o sa am, incepand de maine Samsung S5230 Star. Mi se pare cool. Ar mai fi LG-urile astea noi cu touchscreen, sau Nokia 5800Xpress Music este bestial, dar cam scump.

| hiphopbeatz a răspuns:

Iphone.

| MissD a răspuns:

Eu am samsung star si are un touch foarte bun. reactioneaza foooarte bine

| Ekkaterinna a răspuns:

Lg & Samsung si alea Htc

| smooky a răspuns:

Daca dispui de "resurse financiare nelimitate" iti poti cumpara un Iphone...

Sau...Samsung M8800 pixon (camera de 8 mega, filmeaza 720x480+muuulte aplicatii simpatice)

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Si eu am LG cookie si toch'ul este bun sunt multumita de el.
Si Samsung Corby e bun si ff super :X

| sweetale12 a răspuns:

Eu am LG Kp 500 Cookie happy, eu zic ca este bun!

Răspuns utilizator avertizat
| Denysuk_3788 a răspuns:

Eu am Nokia Xpress Music 5800 si e mega bun. Ti-l recomand big grin

| madalykuka a răspuns:

Eu am cookie si sunt ff multumita de el love struck

| madalykuka a răspuns:

Atat ca nu tine bateria decat 3. 30min daca te tot joci pe el,,, sigh
dar in rest isi merita bani :X:X

| wanda a răspuns:

Lg cookie :X:X:X:X
ambig grin
rozwinking si e fff tarelaughing
tzil recomand

| вєѕтωιѕнєѕ a răspuns:

Corby, nokia n97, ominia, iphone, cookie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung omnia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand Aamsung Corby! eu il am de o luna, merge ff bine, touch screenul merge bine dar pana te obisnuiesti e mai greu! Cel mai tare e faptul ca bateria tine o saptamana ...cateodata 8-9 zile ma tine! eu til recomand! e ff bun si merita.,. mai ales pe roz e asa de super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG Viewty, dupa mine este un tel ieftin si bun, in afara de faptul ca nu are procesor.si alte cateva defecte, are un simt al atingeri foarte dezvoltat si o camera de 5 mgpix cu auto focus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa iau un lg cd 510 este destul de feminin este rezistent performant si bateria tine cam o sapt.si corby este tare dar are mici imperfectiuni la touchy si te sfatuiesc sa nu iei un cooke desi e laudat si la moda si este performant dar cu bateria nu stai bine si nu este prea rezistent are si probleme de soft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apple

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung star e suuuper bun si e si ieftinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un satiobatting eyelashes

este bun pentru tine :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu Nokia 5230!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby! este foarte bun nu ca elte telefoane se strica imendiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone logic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg kp500 pink, lg ku990i