| daniela_7403 a întrebat:

Cat costa o bicicleta medicinala? Cea mai ieftina...noua.

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Salut,
http://www.insportline.ro/138-biciclete-fitness
Sau daca vrei sa compari preturile http://www.compari.ro/biciclete-fitness-c3044/
Tine cont si de calitate nu doar cat de ieftina e. Sa nu cumva sa cumperi alta dupa 1 luna.

| Kataa a răspuns:

Eu mi-am luat cu 240lei dar am vazut si la 170lei, la Carrefourwinking...

| Ionutzsa a răspuns:

Gasesti si cu 150 de lei [sau mai ieftina].
Incearca la mai multe supermarketuri [ gen: Real, Metro, Carrefour si orienteza-te dupa pret si calitatebatting eyelashes]

| madalykuka a răspuns:

Eu am vazut cu 170, cea mai ieftina, dar n-am stat sa caut preturi si toate alea. Deci s-ar putea sa gasesti mai ieftina, iti tin pumniiwinking

| AvalohAlyn a răspuns:

Cea mai ieftina este de 2-3 mil.Gasesti si mai putin de 2-3 mil dar alea ori sunt defecte ori sunt de cea mai proasta calitate, ori sunt la reducere dintr-un motiv anume.Eu iti sugerez una in jur de 5 mil, nu e nici foarte buna dar nici de proasta calitate.Sanatate.

| Lumynyzza a răspuns:

150 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de unde vrei sa ti-o cumperi. de exemplu la supermarketuri o gasesti (pe cea mai ieftina) de la 200 de lei. Cele sub 200 lei or fi ele ierfine dar se stica repede. Poti sa cauti pe site-uri speciale de biciclete fitness. Eu am gasit unul convenabil, de unde mi-am luat o bicicleta care iti pune in miscare toti muschii, adevarat la 800 lei dar o am deja de 3 ani si nu ma lasa niciodata la greu.