| anonim_4396 a întrebat:

La ce foloseste bicicleta medicinala? Aveti? E buna de ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Te ajuta sa-ti modelezi frumos picioarele. Eu am bicicleta medicinala si o folosesc de doua ori pe zi, dimineata si seara, cel putin 30 de minute.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

@domidoc, am spus ca ma ajuta sa-mi modelez picioarele. Mai, mai, mai... Vrei poza cu mine? Hmm... Sau cu picioarele mele?

| domidoc a răspuns:

@miruna-apostol :Ne pui si noua o poza[fata si profil] nu de alta, da' ca sa vedem eficienta bicicletei?

| viki a răspuns:

Dap, eu am.happy
Pai e buna daca vrei sa slabesti si poti sa te uiti si la tv in timp ce lucrezi.big grin

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Dai la pedale si nu ajungi nicaieri...laughing
Sfat:Ia-ti o bicicleta adevarata...plimba-te peste tot si in acelasi timp faci si sport!

| dana39668 a răspuns:

Am bicicleta medicinala si o folosesc de 3 ori pe zi dimineata, pranz si seara sa iti spun sincer mie imi foloseste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am! Am dat 6 milioane pe ea si e un suport de haine foarte bun!