| Solix a întrebat:

Cat costa un abonament la sala doar pentru bicicleta medicinala si banda?

3 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Abonamentele sunt pentru toate aparatele, nu doar pentru bicicleta si banda.
Nu mai bine alergi prin parc si in loc de masina/autobuz folosesti bicicleta?

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Abonamentul la sala nu se face pe părticele. Când ajungi acolo ai dreptul sa folosești orice aparat de aceea trebuie sa plătești prețul întreg.

| TehDevil a răspuns:

Abonamentul la orice sala are acelasi tarif, indiferent ca folosesti toate aparatele, sau doar unul.