| MaimoSH a întrebat:

Cat costa pixul acela Fanthom de la Uni-Ball si unde as putea gasi, si cand apare?

Răspuns Câştigător
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Se va gasi in Auchan, Carrefour si Cora la pretul de aproximativ 20 de ron. Probabil va aparea la inceputul lunii octombrie. Sper ca te-am ajutat!

20 răspunsuri:
| RazvyBoss98 a răspuns:

Pixul Fanthom costa 9, 72 lei in Auchan.Eu zic sa nu iti cumperi pixul Fanthom ca nu este bun deoarece el nu sterge tot scrisul.Eu iti recomand sa-ti cumper pix Frixion ca este mult mai bun decat pixul Fanthom pentru ca pixul Frixion sterge tot scrisul si zici ca este o guma de sters.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti gasiisi la piete librari grand arena... etc pretul perge de la 10 lei in sus sper sati fiu de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il puteti gasi in magazinele Cora, Auchan, Carrefour,... la pretul de 10 lei aproximativ. Am cumparat si eu unul laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit frixion (sunt mai bune) cu 25 ron 3 pixuri rosu, albastru si negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu am aceeasi problema ador pixu ala il gaseti in carrefour!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel pix il poti gasi in magazinul Real si Carrefour la pretul de 10-15lei maxim si va aparea la inceputul lunii noiembrie. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pixul fanthom costa 130 de mii pixul deja a aparut si se poate gasi la librari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-am incercat pe ambele, dar tot frixion vreau sa folosesc. Fanthom nu se sterge complet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe lexgrupsrl.bizoo.ro au si Fanthom si Frixion, livreaza oriunde, promti si seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pixul fanthom este praf ca nu sterge tot scrisulbig grinbig grin dar eu recomand pixul fixion. Pixul faxion sterge tot srisul si este mai bun chiar daca se consuma repede mina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit fanthom si chai r dispare ca o fantoma.
acest pix il gasiti in toate lanturile de supermagazine( cora, auchan, carrefour, kaufland)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai puteti gasi pixul si il puteti comanda pe www.legend.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Pasajul Universitatii il gasesti, la firma Fax & Copy Center! E super!

| TeO_3022 a răspuns:

Il pot gasi online?

| AluChitara a răspuns:

Eu l-am gasit la Real din vitan si costa parca 10 lei (max). l-am cumparat pentru verisoru meu ciudat...

| MariaDenisa11 a răspuns:

Buna! si eu am cumparat pixul Fanthom din Carrefour si am luat 2 pixuri + 1 rezerve = 10

| MariaDenisa11 a răspuns:

Buna! si eu am cumparat pixul Fanthom din Carrefour si am luat 2 pixuri + 1 rezerve = 10 lei

| lollimaster a răspuns:

Da sa stii ca si pixul frixion este foarte bun dar ca se consuma foarte repede mina eu pana acum intr-o saptamana am consumat o mina la 2 teste mici si la cateva teme lol dar nu stiu cat consuma pixul fanthom

| tavytza a răspuns:

Am gasit in tg neamt magazinul cartex la pretul de 7, 50 ron

| Nichici_Slaven_1996 a răspuns:

Am folosit ambele pixuri, ambele le-am luat de la cora:fanthom-ul a venit cu inca un pix la pachet cu 14 lei l-am luat si mi-am luat si un set pillot frixion cu 2 clicker-e, 1 set de 3 rezerve si un textmarker la 34 de lei. (eu zic faina oferta)sincer, imi place mai mult fanthom parca tine mai mult, scrie mai gros (am impresia ca varful e de 1.0 mm) si rezervele sunt mai ieftine 20 de lei cora fata de 30 de lei frixion cora.mie mi se pare ca ambele sterg la fel de bine, dar acum, dupa preferinta fiecaruia...