| Șttefania a întrebat:

Cat costa sa imi schimb ecranul/ sa imi repar touch-ul la Lg kp500? Vreau si o carcasa noua, trebuie sa mi-o puna cineva, sau o pot pune eu acasa? Daca trebuie sa mi-o puna cineva, cat costa?

1 răspuns:
| iszabela a răspuns:

Hey sa iti repai touch-ul te costa 80 de lei dar cu ecranu este mai greu pentru ca nu este asa simplu trebuie sa mergi la cineva care este profesionist in asa ceva sau daca nu sti pe nimeni poti sa iti iei alt telefonhappyhappysper ca ti-am fost de ajutor...happyhappyhappy