| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

Cat costa transportul unui produs de la eMAG
produsul costa 16 lei

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Atunci cand dai "Adauga in cos" si mergi sa finalizezi comanda, iti apare pretul produsului si pretul transportului + TOTAL cost.

Livrare prin curier rapid
Comanda ta cu produse eMAG va ajunge la tine in 1-2 zile lucratoare din momentul in care predam coletul curierului.

Livrarea este gratuita daca valoarea comenzii depaseste 150 lei. Daca valoarea comenzii este mai mica de 150 lei, [costul de livrare este 12 lei].

| CPAElites a răspuns:

16 lei big grin
Cred ca depinde de unde esti!
Vezi acolo cand dai adauga la cos du-te la cosul tau si scrii acolo cat costa transportul big grin

| Desaga_Sergiu_1993 a răspuns:

Transportul costa 11 lei oriunde in tara.Vei plăti 27 de lei daca comanzi.

| Meow25 a răspuns:

Trebuie sa scrie pe site.
Eu știu prin posta e 10 lei

| Meow25 a răspuns:

Funda?