| Carlamonicaanghele a întrebat:

Cat de rezistente sunt ogg-urile?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Foarte rezistente pielea de oaie e tratata special pentru impermeabilitate, talpa este cusuta deci totul e ok

9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Foarte rezistente

| Alecsandraa97 a răspuns:

Ogg? eu stiu numa de ugg. Daca la cizme te referi, sunt destul de rezistente, doar prin ploaie sa nu meri cu ei. Pahappy.

| Mara a răspuns:

Ugg*

si sunt destul de rezistente as putea spunethinking

| Annuuttza a răspuns:

Eu pot ogg-uri si eu cred ca daca stii sa alegi ceva de un material bun sunt foarte rezistente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ogg e un format de fisiere audio! happy

| anyska a răspuns:

Sunt destul de rezistente ( eu le am de cam 1 an ) si sa stii ca sunt si la moda.

| Hibriiiid a răspuns:

Merg purtate si iarna?

| irinaaa a răspuns:

Poate UGG-urilebig grin.pai sunt destul de rezistente...eu le am de un an si nu au nimic.si pot sa zic ca am mers destul prin zapada cu ele

| al3k1 a răspuns:

Am si eu ugg`uri love struck. De cand au aparuth le am am dat pe ele 1 mil juma originale sunt destul de bune dar la fel ca alle Te sfatuiesc sa nu le iei prin ploaie love struck. H`ade ciuss :*