| Beatrice_Melania_1999 a întrebat:

Cat este Samsung Galaxy S2 fara abonament si pot sa gasesc in magazine Orange in ARAD?

Răspuns Câştigător
| Marian1111 a răspuns:

Pretul telefonului este in jur de 1300-1500 RON, cel pe care ti l-a spus @perladunarii este s2 plus, ceea ce reprezinta o alternativa destul de buna la s2 si mai ieftina. Daca nu-l gasesti la Orange il poti comanda cu usurinta de pe internet.O seara buna!

1 răspuns:
| perladunarii a răspuns:

Salut, telefonul costa 1170 de lei de la eMAG, in magazin Orange probabil e putin mai scump!
http://bit.ly/1f3g5Ou