| samysamy a întrebat:

Vreau sa-mi iau un Samsung galaxy mini 2 si as vrea sa stiu daca se poate cumpara de la Orange shop cu pret standard(deci fara abonament) sau daca nu de la Orange shop atunci sa-mi recomandati ceva magazine!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

A...am zis pe orange.ro. dai pe 'detalii' la mini2 si iti aranta abonament nou, prelungire contract si pret standard. daca comanzi pe net nu trebuie sa iesi din casa parcawinking

8 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Da, Normal ca exista. dar nu poti sa intri pe orange.ro sa verifici?

| samysamy explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Am intrat dar cand am mers la shop mi-au zis ca nu se pot da decat pe abonament crying si eu il vreau la pret standard ca abonament am deja x( si nu mai vreau unul

| samysamy explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Si inca vor si pe doi ani!

| samysamy explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Dar asa trebuie sa platesti transportul nu? si cat e? sincer nu am mai facut ''shoping'' online si de asta te intreb
P.S. iti dau funda daca imi raspunzi si la astatongue

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru samysamy):

Nu stiu, dar stiu ca am primit un telefon de pe orange.ro si nu cred ca au mers la Orange shop, si daca au mers, au mers sa se uite la telefon... transportul nu cred ca e mai mult de 20ron funda?laughing)))

| samysamy explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Ok ...iti multumesc mult! iti daubig grin

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru samysamy):

N-ai pentru cewinking a...ms laughing)

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru samysamy):

A...am zis pe orange.ro. dai pe 'detalii' la mini2 si iti aranta abonament nou, prelungire contract si pret standard. daca comanzi pe net nu trebuie sa iesi din casa parcawinking

| samysamy explică:

Shopping*